O nas

KKLW jeden kontakt wiele możliwości.

KKLW to obecnie 3 piony biznesowe Prawo / Finanse i Transakcje / Podatki, Księgowość i HR. 

Wspólnicy KKLW zdobyli swoje doświadczenie praktykując przez wiele lat w międzynarodowych kancelariach prawnych czy firmach doradczych tzw. Big4. Opierając się na zdobytym tam doświadczeniu postanowili stworzyć polską grupę doradczą doskonale rozumiejącą potrzeby i możliwości lokalnego rynku, ale oferującą międzynarodowy standard usług. 

KKLW to przede wszystkim multidyscyplinarny, doskonale rozumiejący się duży zespół ekspertów, który wielokrotnie potwierdzał swoją wartość doradzając w skomplikowanych i precedensowych sprawach, gdzie wykonywane  usługi musiały spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów krajowych i zagranicznych. 

Wspierając naszych Klientów staramy się jak najlepiej poznać i zrozumieć ich cele biznesowe oraz odpowiadać na ich potrzeby w sposób jak najbardziej skuteczny i prosty. Słuchamy, analizujemy i doradzamy najbardziej efektywne rozwiązania. Mając w zespole ekspertów z zakresu prawa, finansów, podatków i księgowości rozpoznajemy potrzeby naszych Klientów znacznie lepiej niż większość firm doradczych na rynku. 

KKLW to także olbrzymia wygoda dla klienta, gdzie w jednym miejscu może uzyskać wsparcie w zasadzie w każdym aspekcie swojej działalności.

Zapraszamy do współpracy!

 

Zespół

Kontakt

KKLW

ul. Twarda 2

00-105 Warszawa

+48 22 250 25 55
+48 22 250 25 45 (fax)
kklw@kklw.pl